Články

Fotogalerie 2017

01. 10. 2017 

Říjen v růžové

24. 08. 2017 Královský maraton se běží v říjnu. Říjen je měsícem podpory boje proti rakovině prsu. Tato nemoc nepostihuje jen ženy, ale čím dál tím víc mužů. Moc se o tom nemluví. A my mluvíme do všeho:-)

Královský maraton se běží v říjnu. Říjen je měsícem podpory boje proti rakovině prsu. Tato nemoc nepostihuje jen ženy, ale čím dál tím víc mužů. Moc se o tom nemluví. A my mluvíme do všeho:-)

Štafeta sem, štafeta tam, všude kam se podívám!

28. 03. 2017 Jsem nominovaná jako závodnice asi ve třech štafetách. Moje milované kamarádky, když se s nimi potkám, tak mi oznamují, že s nimi běžím v té štafetě, přece! Už jsem nominovaná do třech, to znamená, že už mi chybí pouze jedna a běžím maraton!

Jsem nominovaná jako závodnice asi ve třech štafetách. Moje milované kamarádky, když se s nimi potkám, tak mi oznamují, že s nimi běžím v té štafetě, přece! Už jsem nominovaná do třech, to znamená, že už mi chybí pouze jedna a běžím maraton!

Podpora města je potvrzena:-)

07. 03. 2017 Asi s námi na městě již počítají, protože i letošní ročník podpoří městskými penězi a já jsem tomu moc ráda, protože to zajistí opět profesionální časomíru a další služby pro závodníky.

Asi s námi na městě již počítají, protože i letošní ročník podpoří městskými penězi a já jsem tomu moc ráda, protože to zajistí opět profesionální časomíru a další služby pro závodníky.

Registrace 2017 ZAHÁJENA!

06. 02. 2017 Chvilku nám to trvalo, ale už je vše nachystáno. Na četné připomínky od závodníků jsme přidali možnost koupě trička s logem Královského maratonu:-) ve všech velikostech!

Chvilku nám to trvalo, ale už je vše nachystáno. Na četné připomínky od závodníků jsme přidali možnost koupě trička s logem Královského maratonu:-) ve všech velikostech!

Jihočeský běžecký pohár

03. 10. 2016 Víte, že můžete běhat po celý rok v Jihočeském běžeckém poháru?

Víte, že můžete běhat po celý rok v Jihočeském běžeckém poháru?

Po doběhu :-)

03. 10. 2016 Cítím se jak maratonec po doběhu a musím napsat krátké vyjádření ke 3.ročníku našeho závodu.

Cítím se jak maratonec po doběhu a musím napsat krátké vyjádření ke 3.ročníku našeho závodu.

Třetí ročník se blíží

23. 09. 2016 Aby nedošlo k omylu, běžíme 1.10.2016. V Písku existuje několik webových stránek a na mnohých bylo špatně uvedeno datum Královského maratonu (mimochodem se tomu začíná říkat Písecký maraton, NO!).

Aby nedošlo k omylu, běžíme 1.10.2016. V Písku existuje několik webových stránek a na mnohých bylo špatně uvedeno datum Královského maratonu (mimochodem se tomu začíná říkat Písecký maraton, NO!).

První 100 překonána:-)

12. 08. 2016 Každý rok se ptám, kolik přijde nebo přijede závodníků zaběhnout si svůj závod u nás v Písku. A vždy čekám na pokoření první stovky!

Každý rok se ptám, kolik přijde nebo přijede závodníků zaběhnout si svůj závod u nás v Písku. A vždy čekám na pokoření první stovky!

Dětský závod

08. 07. 2016 V minulých ročnících byly mezi nejmladšími účastníky závodu i děti, bylo jim dvanáct a více a bežely jak o závod! Navíc s nimi běželi i jejich rodiče a trenéři z plaveckého oddílu a tak jsme se rozhodli podpořit i ještě mladší ročníky a vyhlašujeme

V minulých ročnících byly mezi nejmladšími účastníky závodu i děti, bylo jim dvanáct a více a bežely jak o závod! Navíc s nimi běželi i jejich rodiče a trenéři z plaveckého oddílu a tak jsme se rozhodli podpořit i ještě mladší ročníky a vyhlašujeme