Články

Komplikace na trati

Otázkou je, proč všechny ty překážky, když se nejedná o překážkový běh. Je to nějaká zkouška mojí trpělivosti nebo houževnatosti, zdá se! Jenže já jsem prý jako tank, a tak tím tankem dojedu přes všechny překážky až na start letošního ročníku:-)

Běžecký plán

Běh je tak jednoduchý sport, ale přitom taková věda. Když se mu začnete trochu věnovat, řešíte, co si obout a obléci, co jíst a pít nebo poslouchat.

Fotogalerie 2017

Říjen v růžové

Královský maraton se běží v říjnu. Říjen je měsícem podpory boje proti rakovině prsu. Tato nemoc nepostihuje jen ženy, ale čím dál tím víc mužů. Moc se o tom nemluví. A my mluvíme do všeho:-)

Štafeta sem, štafeta tam, všude kam se podívám!

Jsem nominovaná jako závodnice asi ve třech štafetách. Moje milované kamarádky, když se s nimi potkám, tak mi oznamují, že s nimi běžím v té štafetě, přece! Už jsem nominovaná do třech, to znamená, že už mi chybí pouze jedna a běžím maraton!

Podpora města je potvrzena:-)

Asi s námi na městě již počítají, protože i letošní ročník podpoří městskými penězi a já jsem tomu moc ráda, protože to zajistí opět profesionální časomíru a další služby pro závodníky.

Registrace 2017 ZAHÁJENA!

Chvilku nám to trvalo, ale už je vše nachystáno. Na četné připomínky od závodníků jsme přidali možnost koupě trička s logem Královského maratonu:-) ve všech velikostech!

Jihočeský běžecký pohár

Víte, že můžete běhat po celý rok v Jihočeském běžeckém poháru?

Po doběhu :-)

Cítím se jak maratonec po doběhu a musím napsat krátké vyjádření ke 3.ročníku našeho závodu.

Třetí ročník se blíží

Aby nedošlo k omylu, běžíme 1.10.2016. V Písku existuje několik webových stránek a na mnohých bylo špatně uvedeno datum Královského maratonu (mimochodem se tomu začíná říkat Písecký maraton, NO!).